x

записатись на навчання

+38 050 430 33 47

dominos.com.ua@gmail.com

Fenice Care System S.p.A. Unip

Компанія Fenice Care System S.p.A. Unip заснована в 1973 році і знаходиться поблизу світового центру шкіряного промислового виробництва Arzignano. Fenice створює, тестує та виготовляє хімічну продукцію для виробництва шкіри, а також продукти для ремонту, догляду та чищення шкіряних та текстильних поверхонь.

Як партнер найпрестижніших компаній, що працюють для автовиробників та найкращих традиційних виробництв по обробці шкіри, Fenice постачає свою продукцію в понад 50 країн світу. В квітні 1994 року Fenice першою в індустрії обробки шкіри отримала Сертифікат якості UNI EN ISO 9001.

fenice-produkcja-srodkow-chemicznych
fenice-produkcja-srodkow-chemicznych

Технологи Fenice працюють в тісному контакті з експертами найбільших заводів з обробки шкіри світу. Тому власне, ми отримуємо оперативну інформацію про зміни на ринку від першоджерела. Унікальні знання про виробництво шкіри в повному циклі від «життя» до виготовлення шкіри та готового виробу.

Продукти Fenice, що рекомендовані для ремонту та реставрації шкіри являються продуктами, що використовуються під час продукційного циклу виробництва меблевої та автомобільної шкіри. Це є гарантією високої якості продукції Fenice.

З впевненістю можна сказати, що Fenice постачає тільки «запасні частини», а ремонт виконаний згідно засад «правильної» технології повертає шкірі первісний вигляд та властивості.

Скористайтесь досвідом спеціалістів своєї справи!